SQUASH

W naszym klubie już od XIX edycji istnieje liga squasha- rozgrywki odbywają się co czwartek od godziny 17:00. Każda edycja składa się z 10 kolejek, pomiędzy którymi rozgrywane są turnieje ligowe, w których udział biorą chętni gracze.

Do udziału w lidze może zapisać się każda osoba mająca coś wspólnego ze squashem, dzięki podziałowi na kilka zróżnicowanych grup gracze mogą awansować na wyższy poziom gry.

Kilka razy w roku organizujemy turnieje otwarte kategorii B, w których udział może wziąć każda osoba posiadająca licencję PFS. (Możliwe jest także wyrobienie jej u nas)

Nasze korty do squasha marki ASB są na poziomie światowych standardów!

Dzięki wypełnieniu ścian suszonym ogniowo piaskiem kwarcowym i zastosowaniu specjalnego nowatorskiego poszycia paneli, hałas w korcie ASB Squash ograniczony został do minimalnych wartości, nieprzekraczających 45 dB.

Korty w systemie 85 są najcichszymi kortami na świecie.

Sprawdź osobiście ich jakość!

Wszystkich, którzy chcą spróbować gry w squash lub poszerzyć dotychczasowe umiejętności, zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych instruktorów.

Certyfikowani instruktorzy PFS oferują indywidualne lekcje squash dla osób początkujących i już grających, chcących podnieść swoje umiejętności oraz sparingi lub zajęcia z dziećmi

Rezerwacji kortu można dokonać bezpośrednio w Klubie SPORTSpark, przez Internet lub dzwoniąc
pod numer telefonu: 81 561 84 44

Nasza KADRA
sportspark facebook sportspark gg sportspark in sportspark youtube
Strefa klienta