Karate

Zajęcia Karate, które odbywają się w Klubie SPORTSpark skierowane są do najmłodszych, zapraszamy do zapoznania się z nowym grafikiem zajęć lub do kontaktu telefonicznego: 81 561 84 44.

Sprawdź nasz  GRAFIK oraz  KADRA

Definicja karate

„Zwycięstwo samo w sobie nie jest w karate tradycyjnym celem ostatecznym. Karate tradycyjne jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie i w najbardziej skuteczny sposób ciało ludzkie. Znajdują w nim zastosowanie głównie techniki bloków, ciosów, uderzeń i kopnięć, w połączeniu z innymi powiązanymi z nimi ruchami”.
(Statut ITKF, Artykuł 1, Ustęp 1.3)

Zajęcia prowadzone są z podziałem na grupy w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczestników. W programie zajęć znajdują się ćwiczenia ogólnorozwojowe, elementy gimnastyki korekcyjnej, gry i zabawy ruchowo-edukacyjne oraz nauka karate prowadzona w sposób przystępny i atrakcyjny dla danej grupy wiekowej.

Ćwiczący poznają elementy kultury japońskiej, uczą się współpracy w grupie, systematyki, szacunku, pracy nad samym sobą oraz dążenia do samorozwoju, pokonywania własnych słabości, wytyczania sobie celów i dążenia do nich.

Instruktor: Kamil Mendzelewski  Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski .

Kontakt: 883983858

Zapraszamy do odwiedzania strony www.danieliwanek.pl
sportspark facebook sportspark gg sportspark in sportspark youtube
Strefa klienta