Masaże Lublin

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą masaży dostępną w Klubie SPORTSpark! Zrób jeszcze więcej dla swojego zdrowia, zrelaksuj się, zadbaj o kondycję swojej skóry, zawalcz z cellulitem! O to wszystko zadba doświadczona fizjoterapeutka Marzena Kociuba.

Marzena jest absolwentką Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała dzięki realizacji praktyk zawodowych w szpitalach, przychodniach, domach pomocy społecznej, oraz gabinetach masażu i odnowy biologicznej.
Już podczas trwania studiów magisterskich rozpoczęła pracę w I Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie na oddziale Ortopedii i Rehabilitacji. Kolejnym etapem w życiu zawodowym było podjęcie pracy w Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie, w którym pracuje po dzisiejszy dzień. Oprócz tego pracowała jako masażystka w SPA Orkana.
Dodatkowo podnosi swoje kwalifikacje w zakresie fizjoterapii i masażu biorąc udział w szkoleniach, warsztatach oraz kursach (m.in. Metoda PNF pierwsze stopnia z certyfikatem międzynarodowym ukończonym w Krakowie). Prywatnie żona i mama niespełna rocznej Córeczki.

Zapisy i szczegółowe informacje w recepcji SPORTSpark
tel. 81 56 18 444 mail: recepcja@sportspark.pl

Zapisz się już dziś i skorzystaj z 15% rabatu na pierwszy masaż!
Zapraszamy! 
sportspark facebook sportspark gg sportspark in sportspark youtube
Strefa klienta